• Instalacje Wod-Kan

 • CO OFERUJEMY?

  ANALIZA POTRZEB
  WYBÓR SYSTEMU

  SPRZEDAŻ
  I MONTAŻ

  OPIEKA
  SERWISOWA

 • Wod-Kan

  Instalacja wodna ściśle wiąże się z kanalizacyjną, a zwykle obie wykonuje się jednocześnie – stąd nazwa instalacja wodno-kanalizacyjna (Wod-Kan).

  Zastosowanie

  obrazek z oferty

  Remont pomieszczeń jest idealną okazją ku temu, by przyjrzeć się istniejącym instalacjom, w tym właśnie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wszelkie poważniejsze prace modernizacyjne należy zlecić fachowcom – wówczas zminimalizowane zostanie ryzyko wystąpienia awarii w świeżo wyremontowanym wnętrzu. Sprawdzonych fachowców zatrudniamy również wtedy, gdy montujemy instalację od zera w nowym budynku.

  Podtynkowe instalacje wodno-kanalizacyjne

  Estetyka pomieszczeń jest dziś równie ważna, jak ich funkcjonalność. Kiedyś nie przywiązywano większej wagi do tego, czy w pomieszczeniu znajdują się rury i zawory. Dziś dąży się do ich ukrycia/zabudowania, dlatego wystąpienie poważnej awarii może być mocno problematyczne. Z tego powodu, przez przystąpieniem do wykonania podtynkowej instalacji wodno-kanalizacyjnej, należy dokładnie rozplanować układ poszczególnych elementów w pomieszczeniach. Wskazane jest także użycie materiałów wysokiej jakości, atestowanych. Nasza firma oferuje Klientom bezpłatne doradztwo zarówno w zakresie planowania instalacji, jak i doboru materiałów oraz urządzeń sanitarnych.

  Instalacja Wod-Kan w domu jednorodzinnym

  Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych i obiektach użytku publicznego. Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo. Nasi doświadczeni instalatorzy, jeszcze przed przystąpieniem do prac, potrafią z dużą dokładnością określić czas realizacji zlecenia. Uzależniony jest on od wielu czynników, m.in. powierzchni budynku, ilości kondygnacji, wysokości posadzki czy planowanej liczby punktów przyłączenia wody, w tym punktów dodatkowych – gospodarczych, do podlewania ogrodu itp.

  Na wszystkie nasze usługi udzielamy kilkuletniej gwarancji.

  PRODUCENCI Z NASZEJ OFERTY

 • MASZ PYTANIA?
  SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

  Formularz kontaktowy

  W CZYM
  MOŻEMY POMÓC?