• Pompy ciepła

 • CO OFERUJEMY?

  ANALIZA POTRZEB
  WYBÓR SYSTEMU

  SPRZEDAŻ
  I MONTAŻ

  OPIEKA
  SERWISOWA

 • Pompy ciepła

  Pompa ciepła jest urządzeniem wymuszającym przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Odbywa się to wbrew naturalnemu kierunkowi przepływu ciepła, dzięki energii cieplnej lub energii mechanicznej dostarczonej z zewnątrz.

  Efektywny i ekologiczny system ogrzewania pomieszczeń

  obrazek z oferty

  Pompy ciepła umożliwiają ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej. Są rozwiązaniem niezwykle efektywnym, a przy tym energooszczędnym i ekologicznym, dlatego ich zwolenników stale przybywa. Pompy wykorzystują energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, wodach gruntowych i powietrzu oraz tzw. energię geotermalną. Energia ta jest powszechnie dostępna i występuje w nieograniczonych ilościach.

  Niektóre pompy ciepła, oprócz klasycznego zastosowania jako wytwornice ciepła w sezonie grzewczym, mogą spełniać dodatkowe funkcje w sezonie letnim. Dostarczają do domu chłodne powietrze i tworzą w ten sposób przyjemny klimat.

  Pompy ciepła do budynków nowych i modernizowanych

  Nad montażem pomp ciepła zastanawiają się przede wszystkim te osoby, które dopiero planują budowę domu lub innego obiektu, w którym efektywne ogrzewanie pomieszczeń i wody użytkowej będzie konieczne. To oczywiście nie oznacza, że urządzenia nie mogą być wykorzystywane w budynkach starszych, aczkolwiek na taką inwestycję warto zdecydować się przy okazji planowanego remontu. Przykładowo - z montażem pompy ciepła zazwyczaj idzie w parze wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego, a to wymaga ponownego zalewania posadzek.

  Wybór pompy ciepła

  Na wybór pompy ciepła składa się wiele czynników. Eurosolar pomoże wybrać urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w danym budynku, na danym terenie oraz sprosta oczekiwaniom domowników, którzy mogą mieć różne pomysły na wykorzystanie dostarczonej energii. Montowane przez nas pompy ciepła mogą stanowić jedyne źródło energii, ale realizujemy również projekty, które zakładają eksploatowane pompy wraz z instalacjami solarnymi oraz wspólnie z istniejącym ogrzewaniem olejowym lub gazowym w układzie wielosystemowym.

  Pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie, wykonamy i uruchomimy instalację, zadbamy o serwis. Na każdą instalację udzielamy kilkuletniej gwarancji.

  PRODUCENCI Z NASZEJ OFERTY

 • MASZ PYTANIA?
  SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

  Formularz kontaktowy

  W CZYM
  MOŻEMY POMÓC?