• Systemy solarne

 • CO OFERUJEMY?

  ANALIZA POTRZEB
  WYBÓR SYSTEMU

  SPRZEDAŻ
  I MONTAŻ

  OPIEKA
  SERWISOWA

 • KOLEKTORY SŁONECZNE

  Na etapie projektowania budynku (domu lub obiektu użytku publicznego) konieczne jest podjęcie wielu trudnych decyzji, w tym rozważenie sposobu ogrzewania pomieszczeń oraz wody użytkowej. Coraz więcej osób zastanawia się nad montażem kolektorów słonecznych.

  Czym są kolektory słoneczne?

  obrazek z oferty

  Kolektory słoneczne to urządzenia, które przetwarzają energię promieniowania słonecznego na ciepło. Dzięki kolektorom, energia słoneczna zamieniana jest na energię cieplną nośnika ciepła – nośnikiem tym może być ciecz, najczęściej woda, albo gaz, czyli powietrze.

  Kolektory słoneczne cieszą się coraz większym zainteresowaniem z dwóch powodów. Po pierwsze, pozwalają ograniczyć koszty, jakie przeciętna rodzina ponosi w związku z koniecznością ogrzania pomieszczeń i wody. Po drugie, są przejawem troski o czystość powietrza.

  Inwestycja w kolektory słoneczne naprawdę się opłaca!

  To nie jest tak, że dzięki kolektorom słonecznym rodzina nie poniesie absolutnie żadnych kosztów ogrzewania, jednak będą one znacznie niższe w stosunku do domostw ogrzewanych prądem, gazem albo kotłem na paliwo stałe.

  Ilość słońca w naszym kraju, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, jest niewystarczająca do tego, by kolektory mogły stać się jedynym źródłem ciepła w domu. Jednak w okresie marzec-październik, dobrze dobrany system solarny, może zapewnić nawet 90% energii zużywanej na ogrzanie wody (w miesiącach wakacyjnych często jest to 100%). W sezonie grzewczym kolektory również pracują i ogrzewają wodę, jednak konieczne może być jej dogrzanie, co i tak stanowi ogromną oszczędność.

  Kolektory słoneczne w naszej ofercie

  Oferowane przez nas kolektory słoneczne to urządzenia wysokiej jakości - wydajne, nowoczesne, odporne na korozję, niemal bezobsługowe, a przy tym pro ekologiczne. Pomożemy Ci wybrać urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim domu (zakładzie przemysłowym, bloku mieszkalnym itd.) Zamontujemy i przygotujemy do użytku. Nasze urządzenia i nasze usługi objęte są gwarancją.

  PRODUCENCI Z NASZEJ OFERTY

 • MASZ PYTANIA?
  SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

  Formularz kontaktowy

  W CZYM
  MOŻEMY POMÓC?