• Klimatyzacja

 • CO OFERUJEMY?

  ANALIZA POTRZEB
  WYBÓR SYSTEMU

  SPRZEDAŻ
  I MONTAŻ

  OPIEKA
  SERWISOWA

 • Klimatyzacja, chłodnictwo

  Klimatyzacja to dziedzina stanowiąca jeden z filarów naszej działalności. Prowadzimy profesjonalne doradztwo, pomagamy w doborze urządzeń, wykonujemy i uruchamiamy instalację, oferujemy również obsługę serwisową. A wszystko to w przystępnych cenach.

  Komfort użytkowania klimatyzowanego budynku

  obrazek z oferty

  Prawidłowo działająca klimatyzacja podnosi komfort użytkowania budynku. Głównym zadaniem klimatyzatorów jest chłodzenie pomieszczeń, ale nowoczesne urządzenia spełniają również szereg dodatkowych funkcji. Klimatyzatory pozwalają na utrzymanie optymalnej temperatury powietrza – takiej, która zapewni dobre samopoczucie. Zatem nie tylko chłodzą, ale w razie potrzeby również ogrzewają powietrze, nie przyczyniając się przy tym do powstawania zanieczyszczeń.

  Uruchomienie klimatyzacji jest równoznaczne z wytwarzaniem czystego i zdrowego powietrza (oczywiście pod warunkiem, że klimatyzator nie jest zagrzybiony, filtry są czyste, a wszystkie układy instalacyjne działają prawidłowo). Filtry pochłaniają kurz, pyłki i dym, co jest szczególnie istotne w przypadku alergików. Warto również wspomnieć, że klimatyzatory osuszają powietrze, dzięki czemu minimalizują ryzyko powstawania wilgoci i zagrzybienia pomieszczeń.

  Typy instalacji klimatyzacyjnych w ofercie Eurosolar

  Zadaniem każdego klimatyzatora jest dostarczanie powietrza o określonej temperaturze. Niektóre urządzenia dostarczają je wyłącznie do jednego pomieszczenia, inne umożliwiają jednoczesne klimatyzowanie kilku. Różny jest także sposób rozprowadzania powietrza – jedne urządzenia robią to płynnie i cicho, inne gwałtowniej i głośniej. Oczywiście najlepiej, gdy ruch powietrza nie jest w żaden sposób odczuwalny dla użytkowników pomieszczeń, a praca klimatyzatora uciążliwa (głośna).

  Sposób montażu klimatyzatora uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju urządzenia. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem następujących instalacji klimatyzacyjnych: split, multi split, kanałowych, przypodłogowych, sufitowych , kasetonowych oraz bardziej rozbudowane instalacje takie jak VRF . W domach jednorodzinnych najczęściej stosuje się klimatyzatory typu split, które składają się z kompletnego zestawu czyli  dwóch jednostek. Jedna znajduje się wewnątrz budynku , druga  na zewnątrz budynku umieszczona najczęściej na elewacji lu dachu. 

  Dostawa i montaż profesjonalnych urządzeń

  Oferujemy dostawę i montaż klimatyzatorów renomowanych firm takich jak HYUNDAI ,LG,  SAMSUNG, MITSUBISHI, GREE, ROTENSO  . Zajmujemy się wykonywaniem instalacji dla domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów użytku publicznego (urzędy, szpitale, szkoły itp.), hal produkcyjnych i wielu innych. Oferujemy również obsługę serwisową – okresowe przeglądy, odgrzybianie i dezynfekcję urządzeń.

  PRODUCENCI Z NASZEJ OFERTY

 • MASZ PYTANIA?
  SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

  Formularz kontaktowy

  W CZYM
  MOŻEMY POMÓC?