• O nas

  poznaj naszą firmę

  Eurosolar jest prężnie rozwijającą się firmą z szeroką ofertą świadczonych usług. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji wodno-kanalizacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych i wielu innych w domach jednorodzinnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Ze względu na duże zróżnicowanie urządzeń, ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i dużych zakładów przemysłowych, firm developerskich, hoteli, restauracji itp. Eurosolar jest jedna z nielicznych firm która posiada niezbędne certyfikaty i szkolenia uzyskane przez Urząd Dozoru Technicznego uprawniające do montażu urządzeń  klimatyzacyjnych , chłodniczych oraz pomp ciepła.

  Nowoczesne instalacje w budownictwie

  Budowa lub przebudowa domu czy innego obiektu to inwestycja, którą należy szczegółowo zaplanować. Wszystko po to, by budynek był funkcjonalny, komfortowy, a przy tym bezpieczny. Dziś stawia się również na rozwiązania energooszczędne i ekologiczne.
  Wykonanie w budynku podstawowych instalacji, czyli wodno-kanalizacyjnej i grzewczej, jest oczywiście priorytetem, a zarazem podstawowym filarem naszej działalności, ale we współczesnych budynkach stosuje się szereg innych, nowoczesnych rozwiązań. Eurosolar to firma otwarta na nowinki technologiczne, dzięki czemu w naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne instalacje c.o., wod-kan czy montaż klimatyzatorów, jak i rozwiązania nowoczesne pompy ciepła, rekuperacja, kolektory słoneczne, fotowoltaika, wentylacja mechaniczna. Na wykonawstwo każdej instalacji udzielamy kilkuletniej gwarancji.

  Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i biznesowych

  Eurosolar zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, oferując doradztwo, wykonawstwo, modernizację i serwis (pełną obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną). Do każdego zlecenia podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, uważnie słuchając uwag klienta w fazie projektowej, podczas montażu, jak i uruchomienia zerowego. Naszą główną dewizą jest odpowiedzialny dobór urządzeń i wykonawstwo, dlatego zajmujemy się również sprzedażą najwyższej jakości materiałów i urządzeń. Jesteśmy  dystrybutorem takich znanych marek, jak: , HYUNDAI ,LG,SAMSUNG,MITSUBISHI, ROTENSO ,GREE ,HEWALEX ,KLIMOSZ  i wielu innych. To tylko część firm z długiej listy producentów, których artykuły posiadamy w naszej ofercie.

  Szeroki zakres świadczonych usług

  Dynamiczny rozwój branży budowlanej oraz ciągła chęć rozwoju sprawiają, że zakres świadczonych przez nas usług jest bardzo szeroki. Realizujemy różnorodne zlecenia na terenie całego kraju, mamy również doświadczenie w pracach na terenie Europy. Zatrudniamy doświadczonych instalatorów, którzy z dużą dokładnością potrafią określić czas realizacji zlecenia, dzięki czemu jesteśmy firma rzetelną i terminową.