• Instalacje CO

 • CO OFERUJEMY?

  ANALIZA POTRZEB
  WYBÓR SYSTEMU

  SPRZEDAŻ
  I MONTAŻ

  OPIEKA
  SERWISOWA

 • CENTRALNE OGRZEWANIE

  Dostateczne i bezpieczne ogrzanie budynku, a zazwyczaj także wody użytkowej, możliwe jest tylko wówczas, gdy instalacja centralnego ogrzewania zostanie wykonana prawidłowo przez uprawnionych instalatorów. Niemałą rolę odrywa również odpowiedni dobór urządzeń grzewczych.

  Instalacja centralnego ogrzewania

  obrazek z oferty

  Instalacja centralnego ogrzewania jest jednym z najważniejszych elementów każdego budynku, dlatego powinna być wykonana w oparciu o najlepsze rozwiązania technologiczne. Eurosolar sięga po nie podczas wykonywania wszystkich znanych obecnie systemów ogrzewania pomieszczeń, tj.:

  - ogrzewania podłogowego,
  - ogrzewania grzejnikowego,
  - ogrzewania powietrznego,
  - ogrzewania ściennego,
  - instalacji mieszanych,
  - rekuperacji.

  Klienci niezdecydowani na konkretny system ogrzewania pomieszczeń, mogą liczyć na naszą pomoc. Wyjaśnimy, jakie są plusy i minusy danego rozwiązania i wspólnie wybierzemy najlepsze.

  Inteligentne instalacje centralnego ogrzewania

  W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się inteligentne instalacje centralnego ogrzewania. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem tego typu instalacji, opartych na systemie centralnego sterowania automatyką domową, która umożliwia nastawienie indywidualnej temperatury osobno dla każdego pomieszczenia. Takie rozwiązanie zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania budynku, a przy tym powoduje obniżenie kosztów zużycia energii.

  Instalacje wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną

  Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji CO. Zajmujemy się montażem instalacji w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych, obiektach użytku publicznego, halach produkcyjnych, biurowcach i wielu innych. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów pochodzących od renomowanych producentów - przede wszystkim z rur stalowych, miedzianych, polipropylenowych i wielowarstwowych.

  Do każdego zlecenia podchodzimy z jednakową starannością, niezależnie od jego złożoności czy warunków realizacji. Na wszystkie usługi udzielamy kilkuletniej gwarancji.

  PRODUCENCI Z NASZEJ OFERTY

 • MASZ PYTANIA?
  SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

  Formularz kontaktowy

  W CZYM
  MOŻEMY POMÓC?